Фільм “Сім сестер” (“What Happened to Monday?”)

Сім сестер/ What Happened to Monday?

Фільм “Сім сестер” (англ. назва)”What Happened to Monday?”
Режисер – Томмі Віркола
Рік виходу – 2017
Країна – Велика Британія, США, Бельгія

Не розумію, чому досі я не бачила цього фільму (хоча назву чула). Проте вже на перших секундах перегляду згадала, що не люблю подібного жанру: фільми про далеке чи не дуже далеке майбутнє, війна за ресурси, тема перенаселення і, як наслідок, повного контролю над людством.

Все це я волію споживати дуже маленькими порціями, в купі з переслідуваннями і мордобоєм на екрані.

Однак, цього разу єдиним недоліком я вважаю лише те, що почала дивитися стрічку о 12 ночі. Тому по закінченні, отримала у подарунок безсоння, купу запитань і думок, що роїлися й не давали переключитися на щосі інше.

Уявіть, що за якихось 25 років єдиним способом прогодувати людство стане споживання генно модифікованих продуктів, яких все одно буде на всіх не вистачати.

Тому керівництво держави буде змушене (та чи справді це вимушеність?) впровадити Політику однієї дитини. При цьому відправивши народжених в одній родині “зайвих” братів і сестер у кріосон до невизначених часів. Доки не вирішиться проблема з ресурсами.

А якщо в такому генно модифікованому в усіх сенсах середовищі народиться одразу сім сестер, мама яких загинула при пологах. З родичів – лише дідусь, з можливостей вижити – лише прикидатися, видаючи себе за одну особу.

Адже за приховування “зайвих” – переслідування і примусовий вихід у кріосон. От чому дідусь розробив систему, в якій кожна із сестер має на тижні лише один “свій” день, аби “вийти в люди”.

Для всіх вона – Карен Сетман, єдина дитина в сім’ї, працівниця банку і стильна брюнетка з палким поглядом. Щодня вона з посмішкою слухає вірші від конс’єржа, проходить через пильний огляд контролерів і поспішає на роботу.

У світі, де ти – це лише те, що транслює твій електронний браслет. Де твої спогади за день можна зчитати з долоні, а твоє око щоранку інформує тебе про стан здоров’я, є лише одна мета – зберегти таємницю. Без права бути собою, тому що ти апріорі не маєш право на життя.

Моя оцінка – 10/10. І початки симпатії до фільмів подібного жанру.

Вас може зацікавити:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial