“Бог ніколи не моргає” 50 уроків, які змінять твоє життя, Регіни Бретт

Бог ніколи не моргає

Якби хтось запитав у мене про улюблену книгу, я б відповіла, що в мене такої однієї-єдиної нема. Улюблена книга – це та, яку на даний момент читаю. Якщо я її НЕ читаю, то вона не улюблена. Такі книги стоять на полицях, і чекають, поки я підросту, або просто чекають.

Наразі моя настільна, наліжкова, транспортна і торбинна книга – “Бог ніколи не моргає” 50 уроків, які змінять твоє життя, Регіни Бретт.

Зізнаюся, що купила цю книжку на подарунок, не знаючи, що це і хто. Дуже скептично ставлюся до галасливих книжок-брошурок типу “50 секретів кохання”, “33 секрети щастя” і т.д. Не читаю Коельо, не люблю філософію з присмаком ванілі і книжки типу “Why Men Love Bitches”.

Чим книга відрізняється від брошурок-мотивашок?

На відміну від усих цих перевантажених суцільними трагедіями та насичених перебільшеним щастям книжок, “Бог ніколи не моргає” – це низка життєвих історій, тяжких ситуацій (так званих “ям”), смішних випадків та ключових висновків, до яких дійшла героїня на 50 році життя.

Трохи про авторку

Одинадцята дитина у родині, у 16 вона вже зловживала алкоголем, у 21 рік стала матір’ю-одиначкою, у 41 захворіла на рак. Поборовши хворобу, вона зібрала свої роздуми про життя у свою книгу.

Регіна – магістр з релігієзнавства, набожна католичка і журналіст. До свого покликання – письменництва, вона пройшла крізь роки. Вона навчалася, виховуючи сама дитину і виховувала себе, навчаючись.

Уроки від Регіни Бретт

Кожен її урок – це дійсно хороша порада, яку ви можете застосувати у своєму житті або відкласти до слушного моменту. Вона змогла збагнути, чому в неї не виходить з чоловіками, і з якими саме не виходить.

Вона розповіла про ставлення до грошей, до боргів, до колишніх обрАз і чужих відгуків. Вона розповіла, хто такий письменник і як ним НЕ СТАТИ (і, судячи з того, що її колонки та книжки дуже популярні, вона таки знає).

Тривалі сеанси терапії, пошуки себе, зустріч коханого і єдиного чоловіка, успіх серед читачів і… хвороба, яку треба було побороти. Взагалі, як на мене, книга написана під імперативом “треба”.

Чому книга така цінна?

Треба бути щасливим, задоволеним собою, треба допомагати іншим. Регіна розповідає про своїх дивовижних родичів та знайомих, які подолали труднощі, і як вона ними захоплюється. Вона дає посилання на свої улюблені фільми та книжки та викликає посмішку читача, віртуозно та невимушено.

Інші книги серії

В цій серії присутні 3 книги –  “Бог ніколи не моргає”, “Будь дивом” і “Бог дає таланти всім”. Дві з них я вже маю. Третю – знаю де знайти.)

Вас може зацікавити:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial