Голубі озера

Голубі озера

Голубі озера в Чернігівській області – царство метеликів і райських пташок. Три казкових озера, що утворились після видобутку кварцового піску. Саме цей мінерал і подарував штучним водоймам чарівне забарвлення, а місцевим жителям – такий-сякий заробіток (до послуг відпочивальників 2 кемпінги, магазини, діскотека, водні розваги, троллей).

Скільки коштує вхід?

Вхід на територію озер платний (25 грн з машини), навіть якщо ви відпочиваєте не в межах кемпінгів. Та навколо чистенько, є столики, туалет, охорона в особі двох переляканих скаутів.

Чистота води і берега

Якщо порівнювати з іншими більш “дикими” але не менш популярними водоймами і локаціями (Коростишівський кар’єр, Буцький каньйон, Бучак, озеро в Косарях), то це найкращий і найчистіший варіант для відпочинку від міста.

Флора і фауна

З берега – блакить, пірнаєш – вода прозора, глянеш вгору – блакить, глянеш вправо-ліс, глянеш вліво-ліс. Ніяких жаб, вужів, муляки, жабуриння, крокодилів чи піраній. Риби теж не бачила. Але, катаючись на сапі, відчула себе трохи індіанцем. 

Ця краса знаходиться поблизу села Олешня Ріпкинського району за 55 км від Гомеля. Від Черкас їхати трохи далі, але воно того варте. А якщо у вас іще є друзі-власники сап-бордів вбо ви вмієте розрізняти 100500 відтінків блакитного і хочете з кимось про це поговорити, то вам точно туди. #ГолубіОзера#Подорожити

Вас може зацікавити:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial