Про Шефест

Шефест

Любов до фестів у мене з’ явилася ще тоді, коли ніяких фестів у житті не було. Тобто вони відбувалися десь у Чернівцях, Львові чи у Харкові й були недосяжним дивом. Але дорослішання тим і гарне, що ти робиш те, що хочеш, а дітям кажеш, що це так треба.)

Я хочу, аби цей драйв, неймовірний запал і потужна ідея, що закладена у наших фестах стала доброю традицією, частиною культури нашої землі.

Наші з вами предки збиралися разом на великі свята не просто так: толока, обжинки, веснянки та ціла низка обрядово- календарних свят об’єднувала людей навколо головних подій. Наші мудрі пращури точно і блискавично вміли виділяти головне.

Орієнтуючись інтуїтивно, за зірками, за колосистим житом і за жагою до життя, вони вміли бачити глибину. Дякую організаторам #Шефест Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» І ШеФест, що допомогли згадати те, чого можливо я й не знала. Листя нашептало, земля нагомоніла, річка наспівала, хто я і звідки і де шукати сили.

Дякую найріднішим і найближчим, що розділили зі мною ці 2 дні. Не злякалися далеких мандрів і дивних пригод. Дякую новим знайомцям, що стали черговим доказом, що все відбувається не випадково, а зустрічі людей – це початок нового шляху, ширшого, повнішого, цікавішого.І дякую музикам, гуртам, і ведучим, що надихають нас, буденних і заклопотаних, домашніх і працьовитих, лінивих і творчих, таких, що вміють слухати і таких, яким треба кричати голосніше.

Дякую літньому вечору за тишу і серпневу таємницю, її приємно зберігати з року в рік, це тільки між мною і серпнем. Вже можна дихати по-осінньому рівно, та видихати цю миттєвість іще зарано. #Моринці #Шефест2017Вас може зацікавити:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial